Časové relé multifunkční schodišťové impulsní 6-funkcí E1ZTP 230V AC TELE Haase 110301
Schodišťový automat a paměťové relé E1ZTP 230V AC TELE Haase 110301
Schodišťový automat E1ZTP
Schodišťový automat a paměťové relé
- 3 funkce schodišťového automatu
- Automatické vypnutí s varováním
- Sepnutí nástupnou hranou (funkce sirka)
- Paměťové relé (stiskem zapni/stiskem vypni)
- Po připojení napětí kontakt rozpojen
TECHNICKÉ INFO
- 3- vodičové nebo 4 vodičové zapojení
- časový rozsah 0,5 – 12 minut
- opakovaným stisknutím prodloužení sepnutí až do max. 60 minut.
- vypnutí při stisku > 2s
- 3 časy varování vypnutí
- zapínací proud 80 A / 20 ms
- trvale 16 A
- po připojení napětí kontakt paměťového relé rozpojen
- optická indikace
- napájecí napětí 230 V AC
- modulární provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | časová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9008662000186 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Druh zapojení: | 3 a 4vodičový obvod |
| Funkce: | Elektronicky s předběžnou výstrahou vypnutí |
| Montážní hloubka (mm): | 60 |
| Šířka v modulárních jednotkách: | 1 |
| Napájecí napětí: | 230 - 230 V |
| Funkce proudového rázu, volitelná: | Ano |
| Jmenovitý spínací proud: | 16 A |
| Kmitočet řídicího napětí 1: | 48 - 63 Hz |
| Max. spínací proud (cos fí = 0,6): | 16 A |
| Max. zatížení žárovky: | 1000 W |
| Předběžná výstraha vypnutí: | Blikání |
| Řídicí napětí 1: | 230 - 230 V |
| Sériové zapojení: | Možnost sériového zapojení + nepřerušované světlo + časové zpoždění |
| Tlačítko proudu pro doutnavku: | 100 mA |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Typ řídicího napětí 1: | AC |
| Zpoždění rozpojení: | 0,5 - 12 min |
Rakouský výrobce TELE Haase, jehož produkty jsou na první pohled nezaměnitelné díky charakteristické zelené barvě, se od počátku své existence zaměřuje na vývoj a produkci komponentů určených pro automatizaci – zejména časových a monitorovacích relé. Veškerá činnost společnosti vychází z požadavků zákazníků, jimž nabízí bohatý výběr časových funkcí a sledování elektrických i neelektrických veličin v širokém spektru hodnot. Produktovou řadu doplňují pomocná relé tvořící ucelený celek.
Dlouholeté zkušenosti, soustavné investice do výzkumu, odborné znalosti, precizní zpracování a moderní technologie jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivého provozu všech výrobků. Právě tyto vlastnosti jsou důvodem, proč jsme v B&B elektro rádi, že produkty TELE Haase můžeme zařadit do naší nabídky a nabídnout je tak našim zákazníkům.
Filozofie firmy nestojí na rychlých inovacích ani na povrchních změnách, které by zákazníky zbytečně nutily pořizovat nová zařízení. Relé značky TELE Haase jsou konstruována s výhledem minimální životnosti 10 let.
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
