Časové relé ZRMF1/W, 1 přepínací kontakt Eaton 110406
Časová relé ZR
- E zpožděný přítah
- R zpožděný odpad
- Ws zpožděný odpad po zapnutí ovládacího kontaktu
- Wa zpožděný odpad po vypnutí ovládacího kontaktu
- Es zpožděný přítah po zapnutí ovládacího kontaktu
- Wu zpožděný odpad řízený napájením
- Bp symetrické impulzy
• Ovládací napětí 24 – 240 V AC/DC
• Jmen. proud výstup. kontaktů 8 A při 250 V AC
• Jmenovité zatížení pro AC-1 2000 VA
• Průřez připojovaných vodičů 2 x 0,5 – 2,5 mm2
- E zpožděný přítah
- R zpožděný odpad
- Ws zpožděný odpad po zapnutí ovládacího kontaktu
- Wa zpožděný odpad po vypnutí ovládacího kontaktu
- Es zpožděný přítah po zapnutí ovládacího kontaktu
- Wu zpožděný odpad řízený napájením
- Bp symetrické impulzy
• Ovládací napětí 24 – 240 V AC/DC
• Jmen. proud výstup. kontaktů 8 A při 250 V AC
• Jmenovité zatížení pro AC-1 2000 VA
• Průřez připojovaných vodičů 2 x 0,5 – 2,5 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.069 kg |
| EAN: | 4015081099467 |
| Jmenovitý proud (A): | 8 A |
| Jmenovité napětí (V): | 24-240V |
| Použití: | Časové relé |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
