Chránič kombi PFL6-20/1N/C/003 proudový chránič s nadproudovou ochranou Eaton
Odolnost proti rázovému proudu 250 A
vypínací schopnost jističe 6 kA, 1+Npólové
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný typ chrániče-jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/charakteristika/reziduální proud - další značení - popřípadě název výrobce
Proudové chrániče s nadproudovou ochranou PFL6
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí(IΔn ≤ 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
vypínací schopnost jističe 6 kA, 1+Npólové
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný typ chrániče-jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/charakteristika/reziduální proud - další značení - popřípadě název výrobce
Proudové chrániče s nadproudovou ochranou PFL6
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí(IΔn ≤ 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 4015082864682 |
| Jmenovitý proud (A): | 20 A |
| Počet pólů (celkem): | 1N |
| Reziduální proud (mA): | 30 mA |
| ? Vypínací charakteristika: | C |
| Zkratová odolnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
