Chránič s nepřímým vypínáním PFR2- 1-S/A chráničové relé 1000mA Eaton
Chráničová relé PFR
Selektivní, odolnost proti ráz. proudu 5 kA, citlivé i na ss pulz. proud, typ S/A
• Typ A – citlivost na střídavý reziduální proud
• S selektivní se zpožděním vybavení – odolnost proti rázovému proudu 5 kA
• PFR2-..-S/A lze kombinovat pouze se Z-WFR 2-S/A
• Lze použít pro doplňkovou ochranu při poruše (IΔn > 30 mA) nebo pro ochranu
majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Signalizace stavu relé vypnuto-zapnuto
• 2 rozpínací kontakty
• Jmenovitý proud kontaktů relé 25 A / 400 V DC,16 A / 230 V AC
• Signalizace zapnuto-vypnuto
• Zpožděné typy odolné proti nežádoucímu vybavení, které by mohly
způsobit startéry zářivek (30 mA: 30 zářivek na fázi,100 mA: 90 zářivek na fázi)
• Typ - S/A: selektivní s citlivostí na střídavý a ss reziduální proud
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chráničová relé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.296 kg |
| EAN: | 4015082358662 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Reziduální proud (mA): | 1000 mA |
| Typ chrániče: | S/A - selektivní,zpožděný označení |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
