Chránič s nepřímým vypínáním PFR3-1-U chráničové relé 1000mA Eaton
Chráničové relé PFR
Selektivní, odolnost proti ráz. proudu 5 kA, pro obvody s frekvenčními měniči, typ U
• U – určený pro obvody s frekvenčními měniči
• S selektivní se zpožděním vybavení – odolnost proti rázovému proudu 5 kA
• PFR2-..-U lze kombinovat pouze se Z-WFR 2-U
• Lze použít pro doplňkovou ochranu při poruše
(IΔn > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před
vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Signalizace stavu relé vypnuto-zapnuto
• 2 rozpínací kontakty
• Jmenovitý proud kontaktů relé 25 A / 400 V DC,16 A / 230 V AC
• Zpožděné typy odolné proti nežádoucímu vybavení, které by mohly způsobit
startéry zářivek (30 mA: 30 zářivek na fázi,100 mA: 90 zářivek na fázi)
• Provedení - U: vhodný k použití pro obvody řízení pohonů s frekvenčními měniči v domácnostech a průmyslu. Lze zabránit chybným vybavením díky speciální vypínací charakteristice, která je přizpůsobena frekvenčnímu měniči.
Selektivní, odolnost proti ráz. proudu 5 kA, pro obvody s frekvenčními měniči, typ U
• U – určený pro obvody s frekvenčními měniči
• S selektivní se zpožděním vybavení – odolnost proti rázovému proudu 5 kA
• PFR2-..-U lze kombinovat pouze se Z-WFR 2-U
• Lze použít pro doplňkovou ochranu při poruše
(IΔn > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před
vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Signalizace stavu relé vypnuto-zapnuto
• 2 rozpínací kontakty
• Jmenovitý proud kontaktů relé 25 A / 400 V DC,16 A / 230 V AC
• Zpožděné typy odolné proti nežádoucímu vybavení, které by mohly způsobit
startéry zářivek (30 mA: 30 zářivek na fázi,100 mA: 90 zářivek na fázi)
• Provedení - U: vhodný k použití pro obvody řízení pohonů s frekvenčními měniči v domácnostech a průmyslu. Lze zabránit chybným vybavením díky speciální vypínací charakteristice, která je přizpůsobena frekvenčnímu měniči.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chráničová relé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.301 kg |
| EAN: | 4015082358716 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Reziduální proud (mA): | 1000 mA |
| Typ chrániče: | U - pro frekv.měniče označení |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
