Classic 3553-52289 B1 Přepínač dvojitý střídavý, řazení 6+6, jasně bílá, ABB
Classic je střídmá řada přístrojů firmy ABB, která se přes svou základní přístrojovou vybavenost a barevnost vyznačuje hlavně léty prověřenou jistotou.
Technické parametry přepínače dvojitého střídavého 3553-52289 :
barva: jasně bílá
typ: Přepínač dvojitý střídavý
proudová zatížitelnost: 10 A
jmenovité napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby
šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm2)
Spínače 3553 jsou určeny pouze pro elektroinstalace s pevnými vodiči; nejsou určeny pro průběžnou montáž.
Řazení: 6+6 (6+1)
Design: Classic
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spínače, tlačítka Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595017205873 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Jiné |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | classic |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 12 |
| Montážní hloubka (mm): | 12 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 2 |
| Sestavení: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Spínací proud zářivek (AX): | 10 |
| Zapojení: | Spínač č.6+6 - schodišťový přepínač dvojitý |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
