Classic 3553-93289 B1 Tlačítkový ovládač zapínací s orient. dout., řazení 1/0So, jasně bíl
Classic je střídmá řada přístrojů firmy ABB, která se přes svou základní přístrojovou vybavenost a barevnost vyznačuje hlavně léty prověřenou jistotou.
Technické parametry ovladače zapínacího s orientační doutnavkou 3553-93289 :
barva: jasně bílá
typ: Ovládač zapínací s orientační doutnavkou
proudová zatížitelnost: 10 A
jmenovité napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby
šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2)
Spínače 3553 jsou určeny pouze pro elektroinstalace s pevnými vodiči; nejsou určeny pro průběžnou montáž.
Řazení: 1/0So
Design: Classic
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spínače, tlačítka Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595017206771 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | classic |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 12 |
| Ovládání: | Kolébka |
| Počet klapek: | 1 |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| Sestavení: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
