Classic 3901C-B10 B1 Rámeček jednonásobný, jasně bílá, ABB
?
Classic je střídmá řada přístrojů firmy ABB, která se přes svou základní přístrojovou vybavenost a barevnost vyznačuje hlavně léty prověřenou jistotou.
Technické parametry rámečku jednonásobného 3901C-B10 :
barva: jasně bílá
typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný
Design: Classic
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595017217302 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | classic |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
