Žárovka LED 14W R7S 118mm CorePro (ekvivalent 100W), 1600lm, 3000K teplá bílá, Philips 929001243702
CorePro R7S je modernizační řešení nahrazující klasické lineární zdroje R7S se dvěma paticemi.Design ve stylu „světlo všude kolem“ přináší osvětlení srovnatelné s halogenovou žárovkou. Řada nabízí regulovatelné produkty s funkcí hlubokého stmívání, které umožňují vytvořit útulnou atmosféru díky regulovatelným svítidlům.
Technické parametry:
- Patice: R7S (R7s)
- Životnost: 15000 h
- Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplé)
- Výkon žárovky: 14 W
- Světelný tok: 1600 lm
- Průměr: 29 mm
- Délka: 118 mm
- Krytí IP: 20
- Stmívatelné: ANO
- Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice R7s |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696578797 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 118 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/465216 |
| Příkon (W): | 14 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
