Decento® ovládač zapínací dvojitý č.1/0+1/0 3559K-C87345 N černý porcelánový ABB
Porcelánový ovladač zapínací dvojitý ABB Decento v retro stylu, černá barva
Decento porcelánový dvojitý zapínací ovladač od výrobce ABB
popis porcelánového spínače :
řazení : ovladač dvojitý zapínací
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : černá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná s eo žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače/tlačítka Decento® od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.195 kg |
| EAN: | 8592624084389 |
| Barva: | Černá |
| Řazení: | č.1/0+1/0 |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Materiál: | Porcelán |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 17 |
| Počet klapek: | 2 |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
