Decento® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem 6619K-C06347 bílá porcelánová ABB
Porcelánová zásuvka jednonásobná ABB Decento v retro stylu v bílé barvě
Decento porcelánová zásuvka s ochranným kolíkem 230V jednásobná od výrobce ABB
popis porcelánové zásuvky :
typ : jednoduchá pro připojení spotřebičů s ochraným kolíkem
napětí : 230V
maximální proud : 16A
materiál : porcelán
barva : bílá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná s eo žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Decento® od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.196 kg |
| EAN: | 8592624455608 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Porcelán |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Hloubka přístroje: | 86 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Porcelán |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Ochranný kontakt: | Uzemňovací svorky |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Počet fází: | 1 |
| Potisk/značení: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Zásuvka CEE 7/3 (typ F) |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Šířka přístroje: | 86 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Výška přístroje: | 37,2 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
