Dekorativní LED žárovka E27 8W PEARL 2400K 500lm velká baňka 21x16cm Avide ABLJFA-8W-PEA
Dekorativní stmívatelná LED Jumbo Filament Pearl žárovka 2400K 500lm s paticí E27 o velikosti 160x210mm velká baňka
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| EAN: | 5999097924489 |
| Barva světla (K): | 2400 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/883227 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 8 W |
| Svítivost (lumen): | 500 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
