Dekorativní LED žárovka E27 8W ROSS 2400K 500lm velká baňka 29,5x18cm Avide ABLJFA-8W-ROS
Dekorativní stmívatelná LED Jumbo Filament Ross žárovka 2400K 500lm s paticí E27 o velikosti 180x295mm velká baňka
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| EAN: | 5999097924465 |
| Barva světla (K): | 2400 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/888172 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 8 W |
| Svítivost (lumen): | 500 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
