Stykač 3p 80A/37kW 230VAC DILM80(230V/50Hz) Eaton 239402
Stykače DIL
Nové stykače a nadproudová relé mohou plnit více funkcí než jsou spínací a ochranné funkce. Trvalá funkce přístrojů vyžaduje vysokou provozní spolehlivost použitých součástek. Stykače DILM mají dlouhou životnost při standardním provozu AC-3, ale i v obtížnějším zatížení AC-4.
Charakteristiky přístrojů poskytují vlastnosti, které souvisí s bezpečností strojů; funkce jako je vzájemné blokování kontaktů, nucené rozpojení kontaktů a ochrana proti přímému dotyku jsou standardními vlastnostmi.
Nové stykače a nadproudová relé mohou plnit více funkcí než jsou spínací a ochranné funkce. Trvalá funkce přístrojů vyžaduje vysokou provozní spolehlivost použitých součástek. Stykače DILM mají dlouhou životnost při standardním provozu AC-3, ale i v obtížnějším zatížení AC-4.
Charakteristiky přístrojů poskytují vlastnosti, které souvisí s bezpečností strojů; funkce jako je vzájemné blokování kontaktů, nucené rozpojení kontaktů a ochrana proti přímému dotyku jsou standardními vlastnostmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační přístroje dle výrobců |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| EAN: | 4015082394028 |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Použití: | spínání motorů |
| Spínaná zátěž (W): | 37000 W |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
