DMS M20
Rozsah těsnění Pro tloušťku stěny
1.5-4.5 mm 7-12 mm
Dvojitá membránová vývodka IP s dvojitou membránou,
termoplastický elastomer
Rozsah těsnění Pro tloušťku stěny
1.5-4.5 mm 7-12 mm
Dvojitá membránová vývodka IP s dvojitou membránou,
termoplastický elastomer
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902013951 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Barva RAL: | 7035 |
| Jmenovitý průměr: | 20 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Pro tloušťku stěny: | 1,5 - 4 mm |
| Provedení: | Zavřené |
| Rozsah těsnění: | 7 - 12 mm |
| Technický popis zboží: | - |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
