Elektroměrová rozvodnice ER212/KVP7P dvoutarif třífázový, do zdi,beton/plast pro ČEZ, E.ON
Skříň elektroměrová ER212/KVP7P,do výklenku ve zdi, 1x dvoutarifní, třífázový jistič do 40A,betonový skelet,plastové dveře k použití pro ČEZ,E.ON
Popis:
Elektroměrový rozvaděč v provedení s betonovým skeletem a plastovými dveřmi pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 40A (popř.50-100 A - musí být uvedeno v objednávce - použití větších průřezů při drátování). Je určen pro zabudování do výklenku ve zdi. Osazení 1xmůstek PEN, 1xjistič 2A char.B pro HDO,řadové svorky. Hlavní jistič není součástí rozvaděče.Přístroje na elelktroměrové desce s plombovatelným krytem jističů.
Použití:
Elektroměrové rozvaděče jsou určeny jako měřící zařízení pro měření spotřeby elektrické energie. Jsou vhodné především pro rodinné domky, rekreační chaty, chalupy a pro výrobní objekty podnikatelské činnosti. Jsou přizpůsobeny pro použití ve vnějším prostředí.
Technické údaje:
| Pro distribuční síť | ČEZ, E.ON |
| Jmenovité pracovní napětí | 230/400V |
| Jmenovitý proud | do 40A (možno až 100A) |
| Jmenovitý kmitočet | 50Hz |
| Stupeň ochrany krytem | IP44, po otevření dveří IP20 |
| Sttupeň mechanické ochrany | IK 10 |
| Ochrana při poruše před dotykem na neživých částech | automatickým odpojením od zdroje |
| Max. průřez přívodních vodičů | do 16mm2 |
| Max. průřez vývodních vodičů: silový obvod | do 16mm2 |
| Max. průřez vývodních vodičů: pomocný obvod | do 4mm2 |
| Způsob připojení vodičů přívod | L1,2,3-svorky hl.jističe , PEN-svorkovnice PEN, svorky elektroměru |
| Způsob připojení vodičů vývod |
L1,2,3-řad.svorky do 16mm2, svorky elektroměru PEN-svorkovnice,svorky elektroměru |
| Způsob připojení pomocných obvodů | řad.svorky do 4mm2, svorky HDO |
| Stupeň hořlavosti | Kategorie B - nesnadno hořlavé |
| Uzavíraní dveří | jednobodové se čtyřhranem 6x6 mm |
| Výška | 510 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Váha | 34 kg |
| Počet elektroměrů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroměrové rozvodnice do výklenku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8596053000231 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 540 mm |
| Výška (mm): | 510 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 250 |
| Materiál: | Lehčený beton |
| ? Dimenzovaný proud: | 40 A |
| ? Distribuční společnost: | ČEZ/EGD(e.on) |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Počet míst pro měřící přístroje: | 1 |
| ? Počet míst pro přijímače HDO: | 1 |
| Počet polí: | 1 |
| Počet řad rozvaděčů: | 1 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Vhodné pro fotovoltaiku: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
