Elektroměrová rozvodnice ER212/NVP7P-C/63-QM+FV pro fotovoltaiku s vypínačem dvoutarifní třífázový do zdi pro ČEZ, EGD (E.ON) plast DCK
Elektroměrový rozvaděč ER212 pro přímé měření do 63A včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení FVE. Určeno pro osazení do zdi.
Technické parametry:
Materiál skříně: plast
Typ: elektroměrový rozvaděč do zdi pro 1 elektroměr + HDO + příprava na FV
Počet sazeb: 2
Jmenovitý proud: do 63 A
Typ zámku: energetický ( trn 6x6 mm )
HDO: není součástí ( dodává dodavatel el.energie )
Hlavní jistič: není součástí
Jistič pro HDO: 1f/2A/B
Rozměry: 640 x 470 x 220 mm
Hmotnost: 17 kg
Stupeň krytí: IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroměrové rozvodnice do výklenku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8596053113986 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 470 mm |
| Výška (mm): | 600 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 220 |
| Materiál: | Plast |
| ? Dimenzovaný proud: | 63 A |
| ? Distribuční společnost: | ČEZ/EGD(e.on) |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Počet míst pro měřící přístroje: | 1 |
| ? Počet míst pro přijímače HDO: | 1 |
| Počet polí: | 1 |
| Počet řad rozvaděčů: | 1 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Vhodné pro fotovoltaiku: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
