Element® rámeček dvojnásobný svislý 3901E-A00121 03 bílá/bílá ABB
Element je designově výrazná řada přístrojů firmy ABB s velkým množstvím pastelově barevných kombinací. Umožňuje spojování až pěti přístrojů ve vodorovné řadě a čtyř ve svislé řadě.
Technické parametry dvojrámečku svislého 3901E-A00121 :
barva: bílá/bílá
typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, dvojnásobný, svislý
Design: Element®
Co nabízí ELEMENT navíc:
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada ELEMENT je vyrobena z kvalitních materiálů od předního Českého výrobce ABB
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Element® rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595017235252 |
| Barva: | bílá / bílá |
| Šířka (mm): | 89 mm |
| Hloubka (mm): | 9.8 mm |
| Výška (mm): | 152 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Směr montáže: | Svislý |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | element |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
