Elko CRM-91H/UNI Multifunkční časové relé AC/DC 12-240V
Multifunkční časové relé CRM-91H /UNI Elko EP
Multifunkční časové relé CRM-91H/UNI ELKO EP
Prohlédněte si produkt ve 3D zobrazení
Multifunkční časové relé pro univerzální využití v automatizaci, řízení a regulaci nebo v domovních instalacích.
Komfortní a přehledné nastavování funkcí a časových rozsahů se provádí otočnými přepínači a potenciometry.
Multifunkční červená LED bliká nebo svítí v závislosti na provozním stavu.
Technické parametry
- Výstup: 1x přepínací, 16 A
- Napájecí napětí (frekvence): AC/DC 12-240 V nebo AC 230 V (AC 50/60 Hz)
- Časový rozsah: 0.1s - 10 dní (10 rozsahů)
- Počet funkcí: 10
- Rozměry: 90 x 17.6 x 64 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELKO EP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595188112420 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 12-240V AC,DC |
| Použití: | modulová |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
