Elko CRM-91HE/UNI Multifunkční časové relé AC/DC 12-240V
Multifunkční časové relé CRM-91HE/UNI Elko EP
Multifunkční časové relé CRM-91HE/UNI Elko EP
Časové relé s možností ovládání času externím ovládacím prvkem - potenciometrem, který je možné umístit např. do dvířek rozvaděče, panelu.
10 funkcí:
- 5 časových funkcí ovládaných napájecím napětím
- 4 časové funkce ovládané ovládacím vstupem
- 1 funkce impulsního relé.
Externí ovládací prvek (není součástí balení) - potenciometr je možné připojit do max. vzdálenosti 10 m od relé.
Technické parametry
- Výstup: 1x přepínací, 16 A
- Provedení: 1-MODUL
- Napájecí napětí (frekvence): AC/DC 12-240 V (AC 50/60 Hz)
- Časový rozsah: 0.1s - 10 dní (10 rozsahů)
- Počet funkcí: 90 x 17.6 x 64 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELKO EP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.091 kg |
| EAN: | 8595188118958 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 12-240V AC,DC |
| Použití: | modulová |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
