Elko SJR-2/UNI Dvoustupňová zpožďovací jednotka AC/DC 12-240V
Zpožďovací jednotka, 2-kanálová SJR-2 /UNI Elko EP
Zpožďovací jednotka, 2-kanálová SJR-2/UNI Elko EP
Prohlédněte si produkt ve 3D animaci
Slouží k postupnému spínání velkého výkonu a snižuje tak proudové nárazy v síti.
2x zpožděný rozběh.
Nastavitelný čas od 0.1 s do 10 dní je rozdělen do 10-ti rozsahů: 0.1 s – 1 s/1 s – 10 s/0.1 min – 1 min/1 min – 10 min/0.1 h – 1 h/1 h – 10 h/0.1 dne – 1 den/1 den – 10 dní/pouze ON/pouze OFF.
Časy t1 a t2 jsou zcela nezávisle nastavitelné.
Nastavení časových rozsahů se provádí otočnými přepínači.
Napájecí napětí: AC 230 V nebo AC/DC 12 - 240 V.
Výstupní kontakt 2x přepínací 16 A.
Multifunkční červená LED bliká nebo svítí v závislosti na provozním stavu.
Technické parametry
- Výstup: 2x přepínací, 16 A
- Provedení: 1-MODUL
- Napájecí napětí (frekvence): AC/DC 12-240 V nebo AC 230 V (AC 50/60 Hz)
- Časový rozsah: 0.1s - 10 dní (10 rozsahů)
- Rozměry: 90 x 17.6 x 64 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELKO EP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 8595188117401 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 12-240V AC,DC |
| Použití: | modulová |
| Spínaná zátěž (W): | 4000 W |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
