FAK-R/KC11/I nožní/ruční spínač,bez aretace,1zapínací a 1vypínací kontakt
Nožní/ruční spínač, FAK
-vratný
-základna krytu černá (RAL 9005)
-vrchní část krytu světle šedá (RAL 7035)
-hřibová hlavice červená
-vratný
-základna krytu černá (RAL 9005)
-vrchní část krytu světle šedá (RAL 7035)
-hřibová hlavice červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.324 kg |
| EAN: | 4015082297466 |
| Krytí (IP): | IP67/IP69K |
| Šířka (mm): | 121 mm |
| Hloubka (mm): | 101 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 1 |
| Počet spínacích kontaktů: | 1 |
| Průměr otvoru: | 0 |
| Barva krytky: | Červená |
| Druh odblokování: | Bez |
| Spínací funkce se zablokováním: | Ne |
| Stupeň krytí (NEMA): | 4X |
| Vratné tlačítko: | Ano |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
