FAK-R/V/KC01/IY nožní/ruční spínač,1vypínací kontakt
Nožní/ruční spínač, FAK
-aretovaný
-ovládací prvek nouzového zastavení,zajištěný proti manipulaci dle ČSN EN 418
-základna krytu černá (RAL 9005)
-vrchní část krytu žlutá (RAL 1004)
-aretovaný
-ovládací prvek nouzového zastavení,zajištěný proti manipulaci dle ČSN EN 418
-základna krytu černá (RAL 9005)
-vrchní část krytu žlutá (RAL 1004)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.308 kg |
| EAN: | 4015082297473 |
| Šířka (mm): | 121 mm |
| Hloubka (mm): | 101 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
