Skříňka pro povrchovou montáž, IP65
-pro normální zapojení
-se šrouby pro upevnění víka
-základna krytu černá (RAL 9005)
-8 montážních míst
-předlisované otvory pro kabelové průchodky
-spodní strana: 4 x M20
-boční strany: 7 x M20
-neobsazená montážní místa musí být zaslepena záslepkou
-Každé obsazené montážní místo musí být podloženo destičkou nosiče štítků.
-pro normální zapojení
-se šrouby pro upevnění víka
-základna krytu černá (RAL 9005)
-8 montážních míst
-předlisované otvory pro kabelové průchodky
-spodní strana: 4 x M20
-boční strany: 7 x M20
-neobsazená montážní místa musí být zaslepena záslepkou
-Každé obsazené montážní místo musí být podloženo destičkou nosiče štítků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.335 kg |
| EAN: | 4015080462996 |
| Šířka (mm): | 153 mm |
| Hloubka (mm): | 75 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
