Infrazářič 1200W přenosný nastavitelný výkon 400W/800W/1200W otáčení 90° Solight IR01
Infrazářič 1200W s třemi stupni výkonu (400W / 800W / 1200W) a halogenovými trubicemi pro efektivní vytápění. Otáčení o 90° zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Ochrana proti přehřátí a převrácení zajišťuje bezpečný provoz. Držadlo pro snadnou manipulaci, délka kabelu 1,5 m. Vhodný pro místnosti do 50m3. Napájení 230V/50Hz, krytí IP20.
- infrazářič s maximálním výkonem 1200 W
- tři stupně výkonu, 400, 800 a 1200 W
- otáčení o 90°
- krytí IP20
- do místností s objemem do 50m3
- halogenové trubice
- ochrana proti přehřátí a převrácení
- délka kabelu 1,5 m
- držadlo pro snadnou manipulaci
- napájení AC 230 V / 50 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Infrazářiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8592718034115 |
| Barva: | Šedá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 1200 W |
| Výrobní společnost : | Solight Holding s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Na Brně 1972 500 06 Hradec Králové |
| E-mail : | info@solight.cz |
