Kabelový žlab děrovaný NKZ 20X40 S zinkování Sendzimir
Kabelový žlab děrovaný NKZ 20x40, minimální množství pro objednání je 2m.
Parametry:
Povrchová úprava: pozinkováno Sendzimirovou metodou
Teplotní odolnost: -50 - 150 °C
Šířka: 40mm
Délka: 2000mm
Výška: 20mm
Šířka plechu: 0,7mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S- zinkování Sendzimir |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8595057677517 |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Hloubka (mm): | 2000 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Minimální množství: | 2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
