Kamera IP FullHD bezdrátová Netatmo NA-NSC-PRO
Bezdrátová interiérová IP FullHD kamera Netatmo NA-NSC-PRO
Interiérová FullHD kamera od prověřeného výrobce chytrých zařízení Netatmo
Rozeznávání obličeje známá/neznámá osoba. Při detekci neznámé osoby zašle upozornění na mobil a spustí záznam události (uložení SD karta, FTP, Dropbox).
Na kameru lze přistupovat vzdáleně přes aplikaci Netatmo Security (iOS, Android), kompatibilní s Apple Homekit a Google Assistant.
Komunikuje přes Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz) nebo RJ45 (10/100 Mbps Ethernet port).
Součástí balení: 1x vložená 8 GB micro SD karta (Class 10), 1x USB kabel, 1x adaptér do zásuvky 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 3700730502719 |
| Barva: | Béžová |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Výrobní společnost : | Legrand s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 186 00 Praha 8 |
| E-mail : | logistika@legrandcs.cz |
