Rozbočovací krabice podle E DIN IEC 60998-2-5, Ui=400 V,
12 průchodek, 2 spodní průchodky, s měkkými samotěsnicími vstupními
membránami, rozsah těsnění pro vodiče od 2 do 14 mm
2K-12-L
šedá, bez svorkovnice bílá, bez svorkovnice
12 průchodek, 2 spodní průchodky, s měkkými samotěsnicími vstupními
membránami, rozsah těsnění pro vodiče od 2 do 14 mm
2K-12-L
šedá, bez svorkovnice bílá, bez svorkovnice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902021000 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP55 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 85 mm |
| Druh průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 400 V |
| Max. průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 12 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení: | Propojovací skříňka |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Technický popis zboží: | spojovací krabice |
| Teplota použití: | -25 - 40 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Typ krytu: | Montážní víko |
| Upevnění víka: | S aretací |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ano |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
