Krabice na povrch 2K-12-L/sw prázdná IP55 85x85x37mm černá Spelsberg 34421201
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| EAN: | 4013902626328 |
| Barva: | Černá |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 85 mm |
| Hloubka: | 37 mm |
| Délka: | 85 mm |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Počet vstupů: | 12 |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 °C |
| Barva RAL: | 9005 |
| Max. průřez vodiče: | 2.5 mm2 |
| Model: | Spojovací krabice |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| ? Počet pólů: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení krytu: | Montážní víko |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Integrita obvodu: | Bez |
| Jmenovité izolační napětí Ui: | 400 V |
| Odchozí rozvody s konektory pro instalaci do budov: | Ne |
| Odlévatelné: | Ano |
| Odolný proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Počet dodávaných kabelových průchodek: | 0 |
| Počet upínacích pozic na jeden sloup: | 0 |
| Pro plyn z ex-zóny: | Bez |
| Pro prach z Ex-zóny: | Bez |
| Připojitelné: | Ne |
| S odlehčením tahu: | Ne |
| S předběžným prověřením: | Ne |
| Typ průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Umístění do země: | Ne |
| Upevnění krytu: | S aretací |
| Uzavíratelné: | Ne |
| Včetně odlévací hmoty: | Ne |
| Verze odolná proti výbuchu: | Ne |
| Vstup zezadu: | Ano |
| Vybaveno: | Bez |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
