Krabice rozbočovací na omítku Abox 100-10²/sw se svorkovnicí IP66 152x152x80mm černá Spelsberg 81002001
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902660636 |
| Barva: | Černá |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 152 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Délka: | 152 mm |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Počet vstupů: | 12 |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 °C |
| Barva RAL: | 9005 |
| Max. průřez vodiče: | 10 mm2 |
| Model: | Spojovací krabice |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení krytu: | Ostatní |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Stupeň krytí (NEMA): | Ostatní |
| Integrita obvodu: | Bez |
| Jmenovité izolační napětí Ui: | 690 V |
| Odchozí rozvody s konektory pro instalaci do budov: | Ne |
| Odlévatelné: | Ne |
| Odolný proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Počet dodávaných kabelových průchodek: | 0 |
| Počet upínacích pozic na jeden sloup: | 2 |
| Pro plyn z ex-zóny: | Bez |
| Pro prach z Ex-zóny: | Bez |
| Připojitelné: | Ne |
| S odlehčením tahu: | Ne |
| S předběžným prověřením: | Ne |
| Typ průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Umístění do země: | Ne |
| Upevnění krytu: | Šroubované |
| Uzavíratelné: | Ano |
| Včetně odlévací hmoty: | Ne |
| Verze odolná proti výbuchu: | Ne |
| Vstup zezadu: | Ano |
| Vybaveno: | Šroubová svorka |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
