Prázdná skříň, se stupněm krytí IP66/IP67, ABS, Ui=690V AC, Ui=1000V DC, Vnitřní místa pro připevnění, pro standardní instalace ve vnitřním prostoru, s rychlouzávěrem
Krabice: ABS, šedá
Víko: ABS, šedá, hladké boky
Přiložené příslušenství:
pojistka proti ztrátě víka, 4 upevňovací šrouby pro příslušenství
Rozměry: 162 x 82 x 55 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skříně a krabice pro průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4013902813780 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 162 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Pevnost v rázu: | IK07 |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Kvalita materiálu: | ABS |
| Montážní deska s nastavením hloubky: | Ne |
| Počet zámků: | 0 |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Rohový model: | Ne |
| S dveřmi na zadní straně: | Ne |
| S krytem: | Ano |
| S prosklenými dveřmi: | Ne |
| S větracími dveřmi: | Ne |
| Vestavná montáž: | Ne |
| Vhodné pro metrickou montáž: | Ne |
| Vhodné pro venkovní instalaci: | Ne |
| Volně stojící: | Ne |
| Meziupevnění: | Ne |
| Počet dveří: | 0 |
| Počet otvorů pro konektory: | 0 |
| Polové uchycení: | Ano |
| Předlisování: | Ne |
| Se dveřmi: | Ne |
| Sedlová střecha: | Ne |
| Spojitelné: | Ne |
| Stojatý nástěnný model: | Ne |
| Tepelné ztráty (Delta T = 20 K) dle IEC/TR 60890: | 4 W |
| Verze EMC: | Ne |
| Vhodné pro montáž na zeď: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
