Vestavné, interiérové LED svítidlo z plastu.
difuzor: polykarbonát (PC)
Z uživatelské strany s krytím IP65. Z instalační strany krytí IP20.
Náhrada klasických podhledových CT svítidel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | 65/20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 105 mm |
| Příkon (W): | 8 W |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
