LED čajová svíčka v kamenném svícnu s pravým voskem
Led čajová svíčka v kamenném svícnu, pravý vosk, časovač, 3xAA baterie.
Led čajová svíčka na 3xAA baterie imituje plamen jako z klasické svíčky, kamenný svícen je naplněn pravým voskem. Led svíčka disponuje také časovačem, který se opakuje v cyklu 6h svícení/18h vypnutý stav. Baterie nejsou součástí baleni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | vánoční dekorace, světelné sady na baterie |
|---|---|
| EAN: | 5999084953744 |
| Výška (mm): | 850 mm |
| Materiál: | kamen, pravý vosk |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 3x1,5 V |
| Průměr (mm): | 1400 mm |
| Výrobní společnost : | FK technics, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hartigova 1883/62 130 00 Praha 3 – Žižkov |
| E-mail : | info@fkt.cz |
