LED figurky veverky 5-kusů, výška 12cm, teplá bílá, Exihand 6287-103
Veverky 5 kusů, 40 teplých bílých LED, výška 12 cm
LED dekorace veverky 5-kusů vysocí 12cm
Vánoční dekorace veverky svítí LED teple bílou barvou. Výška figurky je 12cm a šířka 6cm. Celková délka kabelu s figurkami je 9m s roztečí mezi veverky 1m. Napájení trafem 230/24V, délka přívodního balenu 5m. Je vhodné jak pro vnitřní tak venkovní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční LED dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7318302871031 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Materiál: | akrylát |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
