LED figurky zajíčci 5-kusů, výška 14cm, teplá bílá, Exihand 6289-103
Zajíčci 5 kusů, 40 LED teplá bílá, výška 14 cm
LED dekorace zajíčci 5-kusů vysocí 14cm
Vánoční dekorace zajíčci svítí LED teple bílou barvou. Výška a šířka figurky je 14cm. Celková délka kabelu s figurkami je 9m s roztečí mezi zajíčci 1m. Napájení trafem 230/24V, délka přívodního balenu 5m. Je vhodné jak pro vnitřní tak venkovní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční LED dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7318302891039 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
