LED pásek bílé studené světlo 3528-240 podklad hnědý 19,2W/m QUADRO sekce 2,5cm/6LED 2317
LED pásek vhodný do interiéru QUADRO se 240LED/m typu 3528-240 v odstínu studeně bílé barvy se 6LED diodami ve dvou řadách na sekci 2,5cm s vyšší svítivostí
popis LED pásku :
pásek LED je osazen kvalitními čipy 3528 a vzhledem k osazení čtyřnásobného počtu LED diod má oproti jiným páskům vyšší svítivost
jedná se o pásek LED pro použití v interiéru nebo exteriéru s malými na stupeň krytí
snadná montáž díky aplikaci oboustranné pásce výroby 3M
modul o délce 2,5cm obsahuje 6 vysoce svítivých LED diod
technické informace :
napájení pomocí napaječe (nabízíme v příslušenství) 12V
rozměry : šířka pásku 13mm
příkon pásku je 19,2 W na 1m
barva svícení : studená bílá
odstín barvy světla : studená bílá 6000 až 7000 Kelvin
podklad pásku : hnědý
počet LED diod na 2,5cm = 6 vysoce svítivých LED diod ve dvou řadách
montáž :
LED pásek nalepíte na určené místo nebo aplikujete do montážní lišty, připojíte k adaptéru nebo zdroji
před výběrem zdroje si vypočtěte aby vyhovoval délce a příkonu ve Wattech LED pásku
prodejní množství je 1 sekce = 2,5 cm pásku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky do běžného prostředí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka (mm): | 13 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva podkladu: | bílá |
| Barva svícení LED: | bílá studená |
| Jmenovité napětí DC (V): | 12V |
| Příkon (W): | 19,2 W/m |
