LED trubice 18W/T8 120cm studená bílá 6000K 1650lm, GXDS091 Greenlux
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660125121 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Délka (mm): | 1199 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Závit-patice (objímka): | G23 |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
