LED trubice 18W/T8 120cm studená bílá 6000K 2000lm, GXDS306 Greenlux
LED trubice 18W/T8 2000lm 6000K studená bílá, poměr výkonu 110lm/W, balení neobsahuje startér, výrobce Greenlux
Trubice LED T8 DAISY 860-18W/120cm 2000lm Greenlux GXDS306
- energeticky efektivní náhrada za T8 zářivky
- vysoký světelný výkon (více než 110lm/W)
- okamžitý start světelného zdroje
- skleněný mléčný difuzor
- široký vyzařovací úhel 270°
- napájena přímo ze sítě
- integrované vnitřní napájení CCD LED
- technologie LED SMD 2835
- startér GXLT010 není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 8592660140162 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Délka (mm): | 1199 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1020628 |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
