LED trubice 23W/T8 150cm neutrální bílá 4000 K svítivost 2400 lumen McLED
LED trubice Glass LEDtube s paticí G13 průměrem T8 výkonem 23W s barvou světla neutrální bílá 4000 Kelvin jako náhrada za zářivkovou trubici 58W s délkou 150cm a svítivostí 2400 lumen
v případě potřeby zapojení více LED trubic v jednom svítidle přímo na 200 – 240 V AC, je potřeba LED trubice spojovat paralelně, nikoliv do série
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 23 W
délka : 1498 mm
průměr : 29mm
jmenovitý proud : 107 mA
patice : G13
krytí : IP20
vyzařovací úhel : 320°
počet spínacích cyklů : 80.000x
stmívatelné : ne
náhrada za běžnou zářivkovou trubici : 58W
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 4000 Kelvin univerzální bílá
světelný tok, svítivost : 2400 lumen
energetická třída : A+
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
životnost : 40.000 hodin provozu
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
provedení : sklo opálové
účiník : 0,9
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607117906 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá univerzální |
| ekvivalent běžné žárovky: | 58 W |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 23 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 320 ° |
| Závit-patice (objímka): | G13 |
| Životnost: | 40000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
