LED trubice 23W/T8 150cm neutrální bílá 4000K 2600lm, GXDS309 Greenlux
LED TRUBICE SMD
- energeticky efektivní náhrada za T8 zářivky
- vysoký světelný výkon (více než 110lm/W)
- okamžitý start světelného zdroje
- skleněný mléčný difuzor
- široký vyzařovací úhel 270°
- napájena přímo ze sítě
- integrované vnitřní napájení CCD LED
- technologie LED SMD 2835
- startér není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592660140193 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1500 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1020639 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | G13 |
| Průměr (mm): | 28 mm |
| Příkon (W): | 23 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 2600 lumen |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
