Led žárovka GX53 studená bílá, 9W 750lm, 6000K
LED žárovka KANLUX, 9W, 6000K, studená bílá, patice GX53, 750lm
Světelný zdroj KANLUX LED s paticí GX53 a výkonem 9W se vyznačuje odolnou konstrukcí a dlouhou životností. Matný difuzor zaručuje rovnoměrné a široké rozptýlení světla. Bílý kryt je vyrobený z hliníku a zaručuje správné pracovní podmínky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G53, GX53 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 5905339224248 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 9 W |
| Svítivost (lumen): | 750 lumen |
| Závit-patice (objímka): | GX53 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
