LED diody W 2 x 4,6 d
-kladný pól na svorku X1
-integrované ochranné zapojení do 1000 V
-kladný pól na svorku X1
-integrované ochranné zapojení do 1000 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 4015082087241 |
| Šířka (mm): | 5 mm |
| Hloubka (mm): | 17 mm |
| Výška (mm): | 5 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
