Levit M® rámeček pětinásobný, pro vodorovnou i svislou montáž 3901H-A05050 70 titanová/kouřová černá ABB
Rámeček pětinásobný Levit®M v barvě titanová/kouřová černá od českého výrobce ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Levit®M rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| EAN: | 8592624102816 |
| Barva: | titanová/kouřová černá |
| Šířka (mm): | 365 mm |
| Hloubka (mm): | 10.7 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 5 |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Horizontální a vertikální |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
