Levit M® rámeček trojnásobný, pro vodorovnou i svislou montáž 3901H-A05030 68 perleťová/ledová bílá ABB
Rámeček trojnásobný Levit®M v barvě perleťová/ledová bílá od českého výrobce ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Levit®M rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| EAN: | 8592624102748 |
| Barva: | perleťová/ledová bílá |
| Šířka (mm): | 223 mm |
| Hloubka (mm): | 10.7 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 3 |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Horizontální a vertikální |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
