Levit M® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 6619H-A06357 63 onyx/kouřová černá ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem Levit M® v barvě onyx/kouřová černá od českého výrobce ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem v modelové řadě Levit M®
Barva: onyx/kouřová černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP40
Řazení: 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Levit M®
Výrobce: ABB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Levit®M zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 8592624456261 |
| Barva: | onyx/kouřová černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Počet fází: | 1 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Výška přístroje: | 37 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
