Levit® rámeček jednonásobný s otvorem 55x55 3901H-A05510 01 bílá/ledová bílá ABB
Rámeček jednonásobný 55x55 Levit® v barvě bílá/ledová bílá od českého výrobce ABB
Designová řada Levit přináší barevný zážitek, který láká nejen oči. Je to výzva ke hře dětí i dospělých, která se vznáší na stěnách. Levit pestrý pro radost, pestrý jako život s dětmi.
Levit je unikátní design založený na dvou barevných vrstvách (částech) díky kterým se zdá, že design levituje
Levit tak přináší jiný pohled z čela a jiný z boku vypínače, zásuvky a vhodně doplní Váš interiér.
Technické parametry rámečku jednonásobného s otvorem 55x55 3901H-A05510 :
typ: Rámeček jednonásobný s otvorem 55×55 mm
Nutné v případě použití krytu 3299H-A40100 .., 3299H-A40200 .. (tj. pro zesilovač s tunerem FM, rádio internetové Busch-iNet, přístroj časovače Busch-Timer® nebo ovladač časovací komfortní Busch-Timer®).
Design: Levit®
barevné provedení :
vrchní část : bílá
spodní část : ledová bílá
Designová řada Levit jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Levit® rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 8592624065906 |
| Barva: | bílá/ledová bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Hloubka (mm): | 10.7 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Horizontální a vertikální |
| Designová řada: | Levit |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
