Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty bezhalogenové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.192 kg |
| EAN: | 8595057656437 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 41,1 mm |
| Výška (mm): | 18,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 3000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 12 |
| Ochranná fólie: | Ano |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Užitečný průřez: | 560 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
