Upevňovací adaptér pro 3 prvky
pro 3 kontaktní prvky / LED prvky, pro kontaktní prvky M22-(C)K..., LED prvky M22-(C)LED..., pořadové číslo na upevňovacím adaptéru
Kontakty:
Z = zapínací, V = vypínací,
pro 3 kontaktní prvky / LED prvky, pro kontaktní prvky M22-(C)K..., LED prvky M22-(C)LED..., pořadové číslo na upevňovacím adaptéru
Kontakty:
Z = zapínací, V = vypínací,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4015082163747 |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 40,8 mm |
| Množství v balení: | 50 |
| Počet vestavitelných přístrojů: | 3 |
| Montážní průměr: | 22 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
