Upevňovací adaptér
pro 4 kontaktní prvky, použitelný u M22-WR4, -WRJ4, -D4, pro kontaktní prvky M22-(C)K
pro 4 kontaktní prvky, použitelný u M22-WR4, -WRJ4, -D4, pro kontaktní prvky M22-(C)K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 4015082794378 |
| Šířka (mm): | 44 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
