M22-AK10 kombinace kontaktního prvku a upevňovacího adaptéru, čelní upevnění
Komplet M22-A + M22-K10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| EAN: | 4015082165048 |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Hloubka (mm): | 33 mm |
| Výška (mm): | 40,8 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
